Menu

Chopper - Cruiser

Lesk vášho vrtuľníka môže stlmiť len slnko! Nájdete tu diely a príslušenstvo na opravu alebo vylepšenie svojho vysnívaného stroja.

Najobľúbenejšie výrobky

Motocyklové topánky pre choppery a cruisery by mali byť štýlové, pohodlné a bezpečné. Naša ponuka siaha od klasicky vyzerajúcich modelov z prírodnej kože až po modernejšie možnosti, ktoré zodpovedajú neustále sa vyvíjajúcemu vzhľadu motoriek v tomto segmente. Inovatívne riešenia, vysoká kvalita spracovania a nadčasový vzhľad sú vlastnosti, ktoré ľahko nájdete v topánkach na motorky chopper a cruiser dostupných v našom obchode.

Oblečenie

Keď sa vydáte na cestu, je dobré byť pripravený na každú výzvu. Motocyklové oblečenie pre choppery a cruisery vám to výrazne uľahčí. Odolné materiály, robustné chrániče a nadčasový vzhľad v kombinácii s multifunkčnými membránami a pohodlným strihom tvoria ideálnu kombináciu na dlhé hodiny za volantom motorky. Motocyklové oblečenie pre chopperov a cruiserov je najčastejšie vyrobené z prírodnej kože, ktorá poskytuje dlhoročnú odolnosť, jedinečný štýl a bezpečnosť.

Plecak motocyklowy na choppera lub cruisera ułatwi ci życie w podróży i podczas codziennych przejażdżek po mieście. Schowasz do niego laptopa, dokumenty i inne drobne rzeczy, które chcesz zabrać ze sobą w trasę. Plecak motocyklowy na choppera i cruisera to zarówno praktyczny dodatek, jak i inwestycja w wygodę i bezpieczeństwo jazdy na motocyklu. Modele z wbudowanym camelbakiem i ochraniaczem pleców to zdecydowanie najwyższa półka plecaków motocyklowych, na którą warto sięgnąć z myślą o własnym spokoju. Zobacz plecaki motocyklowe na choppera i cruisera i ruszaj na miasto!

Hľadáte diely na motorku pre svoj chopper alebo cruiser? Ste na správnom mieste! Máme desaťtisíce dielov na motorky pre motor, odpruženie, brzdový systém, chladiaci systém, pohonný systém a ďalšie komponenty, ktoré nájdete na svojej motorke. Môžete si vybrať z originálneho vybavenia (OEM), náhradných dielov a dielov príslušenstva, ktoré pripravia vašu motorku na sezónu a aj na tú najdlhšiu cestu! Pozrite si náhradné diely na motocykle pre choppery a cruisery dostupné v našom obchode a buďte pripravení na akékoľvek dobrodružstvo za volantom svojho stroja!

Pneumatiky

Pneumatiky pre choppery a cruisery dostupné v našom obchode sú kombináciou odolných materiálov, inovatívnych riešení a atraktívneho dizajnu. Pneumatiky na motorku od spoločnosti Gmoto vám nielenže umožnia najazdiť veľa kilometrov, ale vášmu stroju poskytnú aj dobrú priľnavosť na mokrom povrchu a dobre vyzerajú na chrómových a čiernych ráfikoch! V našej ponuke nájdete pneumatiky na motorku pre chopper a cruiser od renomovaných výrobcov vrátane Pirelli, Michelin, Dunlop a Heidenau. Vyberte si svoje obľúbené pneumatiky na motorku a vyrazte kamkoľvek chcete!

Príslušenstvo

Majitelia chopperov a cruiserov milujú všetky druhy príslušenstva pre motocykle! Držiaky na poháre, strapce na konci riadidiel, tašky s cvočkami a ďalšie kožené doplnky sa dokonale hodia k chrómovým ťažkým motorkám. V spoločnosti Gmoto nájdete príslušenstvo na motorku, ktoré ste vždy chceli! Zlaďte svoje obľúbené motocyklové pomôcky k svojmu stroju a urobte dojem v meste alebo na motorkárskom zjazde.

Garážové výrobky

Opravujete a servisujete svoj vrtuľník alebo krížnik sami? Potom potrebujete príslušenstvo, ktoré premení vašu dielňu na skutočnú garáž! Stojany na kolesá, zdviháky, sady ručného náradia, absorpčné rohože alebo špecializované náradie (napr. vákuometer na synchronizáciu karburátorov alebo stojan na vyvažovanie kolies) sú len niekoľkými príkladmi garážových výrobkov, ktoré by vám nemali chýbať vo vašej domácnosti. Vyberte si garážové výrobky pre vašu nadchádzajúcu opravu alebo servis a pripravte svoj motocykel na sezónu!

Lifestyle - Casual - bežné oblečenie

Chcete zdôrazniť svoju lásku k jednokolkám? Motorkárske oblečenie vám v tom pomôže! Nájdete tu tričká, mikiny, čiapky, ponožky a ďalšie oblečenie, samozrejme, s motorkárskou tematikou. Motorkársky zraz, práca, víkend mimo mesta... Príležitostí na nosenie obľúbeného motorkárskeho trička od Gmoto je naozaj veľa!

Všeobecné produkty

Hľadáte príslušenstvo na motorku pre svoj chopper alebo cruiser? Ste na správnom mieste, pretože ich máme niekoľko tisíc! Čelné sklo na motorku, prídavné svetlomety, koncové strapce na riadidlá, stožiar na motorku alebo nebodaj doplnkové riadidlá, ktoré vám na dlhú vzdialenosť neunavia ruky? V Gmoto nájdete pre svoj stroj doslova všetko.

Viacvrstvová škrupina z moderných vlákien, polstrovanie rozptyľujúce nárazy, DD alebo mikrometrické zapínanie, antibakteriálne polstrovanie, atraktívny lak... Moto prilba na chopper alebo cruiser by mala byť bezpečná, pohodlná a štýlová! V Gmoto nájdete motocyklové prilby, ktoré spĺňajú všetky tieto požiadavky. Môžete si vybrať zo širokej ponuky škrupín od najlepších svetových výrobcov vrátane Bell, Airoh, SHOEI a HJC.

Termoaktívna bielizeň

Termoprádlo na motorku vám umožní zvýšiť tepelný komfort pri jazde v zlých poveternostných podmienkach. Ochladí vaše telo v horúcom počasí (niektoré modely znižujú vnímanú teplotu až o 1 stupeň Celzia!) a poskytne vám dodatočné teplo počas chladných a daždivých dní (odporúčajú sa najmä súpravy z merino vlny). Navyše termoprádlo poslúži aj pri iných aktivitách (vrátane lyžovania, cyklistiky, behu a trekingu), takže ho využijete počas celého roka. Vyberte si najlepšie termoprádlo na motorku a jednoducho vyrazte z domu. Dobrodružstvo na vás čaká na prahu vášho domu!

Snívate o cestovaní do západu slnka? Samozrejme, že áno! Na to, aby ste svoj chopper alebo cruiser premenili na skutočný cestný cruiser, budete potrebovať batožinu na motorku. V ponuke nájdete okrem iného bočné kufre, centrálne kufre, tašky na palivovú nádrž a vidlicu (známe aj ako púzdra na ceruzky), motobrašne a mnoho ďalších riešení, ktoré vám umožnia bezpečne a pohodlne prepravovať všetku výbavu. Pozrite si našu ponuku batožiny na motorku pre choppery a cruisery a vydajte sa za dobrodružstvom svojho života!

Ruky to pri jazde na motorke nemajú ľahké. Dážď, nápor vetra a posezónne mrazy znamenajú, že už nie ste schopní voľne ovládať zariadenie a presúvanie motocykla už nie je zábava. Je to nielen nebezpečné (ošarpané alebo unavené ruky predlžujú reakčný čas), ale aj nepohodlné. Rukavice na motorku pre váš chopper alebo cruiser vám to pomôžu zmeniť. Poskytnite svojim rukám ochranu pred zraneniami a nepriaznivým počasím a vyrazte na cestu!

Výfukový systém

Páči sa vám dravý zvuk výfuku vašej motorky? Verte nám, že môže byť ešte lepší! Výfuky pre chopper a cruiser, ktoré nájdete v našom obchode, boli vytvorené s ohľadom na vynikajúci zvuk a dokonalý dizajn. Vyberte si z niekoľkých tisícok tlmičov na motorku a premeňte svoj stroj na jedinečné majstrovské dielo!

Okuliare na motorku

Používate otvorenú prilbu? Nezabudnite sa vybaviť kvalitnými motocyklovými okuliarmi! Nielenže vám poskytnú dobrú viditeľnosť a primeranú ochranu, ale tiež vám umožnia vyzdvihnúť váš motorkársky štýl. Vyberajte si modely s dobrým vetraním, povrchovou úpravou proti odparovaniu a mäkkou penou, ktorá sa dobre prispôsobí tvaru vašej tváre, aby vám pohodlne sedela. Pozrite si naše návrhy okuliarov na motorku a pocíťte slobodu na ceste!