Menu

ATV - Quad

Bahno, piesok a kamene - to je to, čo máme radi v prírode! Ak to máte radi aj vy, ste na správnom mieste. Nájdete tu diely pre svoje štvorkolky a štvorkolky, ako aj oblečenie, obuv a príslušenstvo na realizáciu vašej terénnej vášne.

Najobľúbenejšie výrobky

Jazdíte v teréne, takže dobre viete, ako sa môžu namáhať vaše chodidlá a holene, keď sa celé hodiny prehrievate. Pri topánkach na štvorkolky/ATV nejde len o tuhú podrážku, ktorá vám poskytne pevnú oporu a pohodlnú oporu, ale aj o úplnú ochranu vašich nôh pri páde alebo pri prekonávaní náročného terénu. Topánky na štvorkolky by mali byť pevné, pohodlné a odolné. Koniec koncov, neexistuje náročnejšie prostredie pre obuv ako terén. Pozrite si našu ponuku topánok na štvorkolky/ATV od najlepších výrobcov v odbore. Čaká na vás celý rad modelov od značiek ako Fox, Gaerne, Leatt a Thor.

Oblečenie

Pri jazde v teréne nesmiete zabúdať na správne oblečenie. Oblečenie na štvorkolku vám zabezpečí ochranu v prípade pádu a účinne vás ochráni pred akýmkoľvek prekvapením, ktoré si pre vás offroad pripraví. Oblečenie pre štvorkolky je tiež o pohodlí pri jazde a úplnej slobode. Či už sa budete predierať krovím, alebo stanovovať nové rekordy na trati, nič vám nebráni v pohybe! Pozrite si našu ponuku oblečenia pre štvorkolky a vyzbrojte sa na off-road oblečením, ktoré vám zaistí bezpečnosť, pohodlie a štýl, keď vám bude horúco.

Štvorkolkové okuliare sú povinnou výbavou každého fanúšika off-roadu. Ochránia vás pred blatom a kameňmi odletujúcimi spod kolies iných vozidiel a ochránia vaše oči pred konármi, kríkmi a inými prírodnými živlami, ktoré vám chcú ublížiť pri značení trasy. Okuliare na štvorkolky/ATV by mali byť pohodlné, perfektne sedieť a byť odolné. V teréne predsa neexistuje žiadna mäkká hra! Navyše je dobré vybrať si model so zorníkom, ktorý sa nezahmlieva, keď jazdíte v daždi alebo pri veľkej námahe, čím vám poskytne maximálnu viditeľnosť.

Batoh na štvorkolku je najjednoduchší spôsob, ako si so sebou do terénu vziať to najdôležitejšie. Voda, zásoby, navigácia alebo náhradné rukavice sú len niektoré z vecí, ktoré by ste mali mať pri sebe v teréne. Navyše niektoré modely batohov na štvorkolky/ATV ponúkajú oveľa viac než len prepravný priestor. Certifikovaný chránič chrbta, ktorý zvýši vašu bezpečnosť pri horúčavách v teréne, alebo objemný camelbak, vďaka ktorému môžete dopĺňať tekutiny bez toho, aby ste museli zosadnúť zo stroja, sú len niektoré z doplnkov, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere batohu pre vašu štvorkolku.

Pri jazde na bežkách alebo na motokrosovej trati nie je ťažké nájsť novú chybu. Motor, odpruženie, brzdy a prevodovka sú len niektoré z komponentov štvorkolky, ktoré dostávajú v teréne zabrať. Ak si chcete užiť bezpečnú, pohodlnú a príjemnú jazdu, mali by ste sa zamerať na systematický servis a priebežne odstraňovať všetky poruchy. Vezmite teda svoju štvorkolku do servisu, využite našu rozsiahlu databázu dielov na štvorkolky a užívajte si plne funkčný stroj. Nájdete tu diely na štvorkolky a štvorkolky od značkových výrobcov aj na cenovo dostupné modely, ako sú čínske štvorkolky v triede 50, 125 a 250 ccm.

Pneumatiky

V teréne sa trakcia počíta! Pneumatiky pre štvorkolky a terénne vozidlá zaručujú plnú kontrolu nad vozidlom, účinné brzdenie a schopnosť agresívne meniť smer jazdy. Bez ohľadu na to, kde svoju štvorkolku používate (asfalt, motokrosová trať alebo terén) a aký je váš obľúbený povrch (blato, piesok, kamene alebo sneh), nájdete pneumatiky pre štvorkolky, ktoré spĺňajú vaše potreby. Renomovaní výrobcovia (vrátane ITP, Duro, SUNF a JOURNEY), vysoká kvalita spracovania a odolné materiály sú len začiatkom zoznamu výhod pneumatík pre štvorkolky a ATV, ktoré nájdete v Gmoto!

Príslušenstvo

Je vám v teréne horúco? Potom dobre viete, že sa môže stať čokoľvek! Ak chcete byť počas terénnych a motokrosových jázd pripravení na všetky prekvapenia, mali by ste sa vybaviť príslušenstvom pre štvorkolky. Navijaky, príslušenstvo na náradie, kotvy, ťažné popruhy alebo držiaky na háky sú len začiatkom dlhého zoznamu príslušenstva pre štvorkolky, ktoré nájdete v Gmoto. Vyberte si príslušenstvo pre štvorkolky, ktoré potrebujete, a vyrazte do terénu. Dobrodružstvo čaká!

Prilba na štvorkolku je základným vybavením, ktoré by ste si mali vziať so sebou do terénu. Účinne ochráni vašu hlavu pred poškodením pri páde, umožní vám udržať okuliare pevne na mieste a ochráni vás pred konármi alebo kameňmi, ktoré vyletia spod kolies iných vozidiel. Prilba na štvorkolku/ATV by mala byť predovšetkým bezpečná (certifikácia je nevyhnutná!), pohodlná a dobre vetraná, aby ste sa počas náročnej jazdy v horúcom počasí cítili pohodlne. Pripravili sme pre vás ponuku prilieb na štvorkolky od renomovaných výrobcov, medzi ktorých patria Leatt, Airoh, IMX, Bell a Thor.

Termoaktívna bielizeň

Termoprádlo vám umožní udržať si tepelný komfort počas jazdy v chladných, horúcich a daždivých dňoch. Najpokročilejšie modely ušité z inovatívnych vlákien znižujú teplotu na tele až o 1 stupeň Celzia, zatiaľ čo hrubšia termoprádlo z merino vlny zahreje telo aj v extrémnych poveternostných podmienkach. Termoprádlo znamená aj sviežosť (ióny striebra znižujú rast baktérií spôsobujúcich zápach) a žiadne odreniny (vďaka bezšvovej konštrukcii), čo tiež zvyšuje pôžitok z jazdy na terénnych štvorkolkách.

Chystáte sa do terénu na dlhé trate? Oplatí sa investovať do kufra alebo rollbagu pre vašu štvorkolku! Priestranný centrálny kufor alebo rollbag pre vašu štvorkolku je jednoduchý recept na to, aby ste mali so sebou na svojich terénnych dobrodružstvách všetko potrebné vybavenie. Výmena oblečenia, prepravné popruhy, laná a ďalšie príslušenstvo sú len niektoré z vecí, ktoré budete bezpečne prenášať v batožine navrhnutej s ohľadom na štvorkolky a ATV. Pozrite si našu ponuku centrálnych kufrov, rollbagov a batožinových tašiek pre štvorkolky/ATV, ktoré sa nezľaknú žiadneho terénneho dobrodružstva.