Menu

Cafe Racer

Nič vám nedá lepší pocit, ako keď si prestaviate vlastnú motorku a po dokončení projektu s ňou vyrazíte do mesta alebo na cestu. U nás nájdete všetko, aby ste sa tak cítili!

Najobľúbenejšie výrobky

Motocyklové topánky Caffe racer spájajú pohodlie, bezpečnosť a nadčasový dizajn. Vybrali sme pre vás najúžasnejšie modely motorkárskych topánok z prírodnej kože a syntetických materiálov od lídrov v tomto odvetví vrátane značiek Shima, Modeka a Broger. Vyberte si z traperov, tenisiek a vojenských motorkárskych topánok, ktoré sa dokonale hodia na cafe racer motorky. Pozrite sa, čo sme pre vás pripravili, a vyrazte na cestu!

Oblečenie

Motocyklové oblečenie pre cafe racer stroje je kombináciou klasických materiálov (džínsovina a prírodná koža sa dokonale hodia ku cafe racerom), moderných bezpečnostných a komfortných riešení a nadčasového dizajnu, ktorý nikdy neomrzí! Pozrite si naše návrhy oblečenia na motorku cafe racer a vyrazte na cestu, aby ste upútali pozornosť okoloidúcich a ostatných motorkárov.

Motocyklový batoh je nevyhnutnosťou, ak vyrážate na cesty alebo dochádzate do práce na motorke. Notebook, fotoaparát, dokumenty, bunda do dažďa a praktická súprava náradia sú len niektoré príklady vecí, ktoré môžete pohodlne prepravovať v batohu na motorku. Máme pre vás desiatky motorkárskych batohov a niektoré z nich majú naozaj užitočné doplnky, ako napríklad zabudovaný zásobník na vodu (známy ako camelbak) alebo chránič chrbta. Pozrite sa, čo sme pre vás pripravili, a pozdvihnite pohodlie svojho café racera na úplne novú úroveň!

Každý majiteľ cafe raceru veľmi dobre vie, aký komplikovaný je proces stavby takéhoto projektu. Pripravili sme pre vás obrovský sortiment dielov na motorku, aby ste mohli opraviť zakúpený základ a následne vykonať servis a prípadné zmeny na stavbe cafe raceru. Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, a vyrazte na cesty v nadchádzajúcej sezóne!

Pneumatiky

Hľadáte pre svoj cafe racer naozaj krásne pneumatiky na motorku? Také, ktoré dotvoria jeho vzhľad, budú dokonale ladiť s diskami a váš dizajn bude vyzerať celistvo? V Gmoto nájdete pneumatiky pre motocykle cafe racer od renomovaných výrobcov (vrátane Mitas, Pirelli a Michelin), ktoré sú kombináciou vysokej kvality spracovania, moderných riešení a vzhľadu, ktorý zaujme! Pozrite si našu ponuku pneumatík pre motocykle cafe racer, dokončite svoj dizajn a vyrazte na cestu.

Príslušenstvo

Prestavujete svoj motocykel na cafe racer a hľadáte príslušenstvo na vytvorenie svojho vysnívaného projektu? Ako to už býva, máme na sklade stovky doplnkov a príslušenstva, ktoré vám poskytnú možnosť vytvoriť skutočné umelecké dielo, ktoré zaujme na ulici aj na motorkárskych zrazoch. Okrem iného tu nájdete kryty svetlometov, lavicové sedadlá, koncové zrkadlá na riadidlá, zadné klastre a svetelné komponenty v štýle cafe racer. Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, dokončite objednávku a letíte do garáže dokončiť svoj projekt!

Garážové výrobky

Staviate svoj vysnívaný projekt, ale vaša dielňa je nedostatočne vybavená a chýba vám náradie? Je čas to zmeniť! V Gmoto nájdete široký výber špecializovaného náradia (napr. vysávač a vyvažovačku kolies), garážového príslušenstva (napr. absorpčné rohože, zdviháky na motorky, stojany na kolesá a dielenské stoličky) a všetkých druhov ručného náradia (vrátane uťahovákov, kľúčov, skrutkovačov a momentových kľúčov). Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, vybavte svoju garáž všetkým potrebným náradím a príslušenstvom a potom dokončite svoj projekt cafe racer!

Lifestyle - Casual - bežné oblečenie

Chcete v práci alebo v škole zdôrazniť svoj motorkársky talent? Neexistuje jednoduchší spôsob ako tričko alebo mikina s motorkárskym motívom! Nájdete tu každodenné motorkárske oblečenie, ktoré dokonale zapadne do vášho štýlu. Tričká, mikiny, polokošele, čiapky a ponožky sú len začiatok! Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, a vyrazte do mesta v motorkárskom oblečení.

Okuliare na motorku

Jazdíte na svojom cafe raceri s otvorenou prilbou? Potrebujete štýlové okuliare na motorku, ktoré ochránia vaše oči pred dažďom, vetrom a rýchlym hmyzom. Nájdete tu okuliare na motorku v retro štýle, ktoré boli vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily. Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, vyberte si svoje obľúbené okuliare na motorku a sadnite si za volant svojho cafe raceru. Nechajte sa unášať dobrodružstvom!

Všeobecné produkty

Prídavné smerovky, tachometre, gauče na motorku a celý rad ďalších doplnkov, ktoré si môžete namontovať na svoj cafe racer, sú len zlomkom produktov, ktoré nájdete v našom obchode. Vybrali sme pre vás motodiely, príslušenstvo a náradie, aby ste mohli dokončiť svoj projekt alebo vykonať akékoľvek zmeny. Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, vyrazte na cestu a ukážte svetu svoju jedinečnú motorku!

Ak jazdíte na cafe raceri, potrebujete prilbu na motorku, ktorá je nielen bezpečná a pohodlná, ale aj štýlová! Vybrali sme pre vás otvorené, čeľusťové a integrálne motocyklové prilby v štýle cafe racer, ktoré sú dokonalým doplnkom vašej motocyklovej výbavy pre stroje v tomto ikonickom štýle. V ponuke nájdete motocyklové prilby od samotných renomovaných výrobcov, vrátane značiek Bell, Lazer, Biltwell a SHOEI.

Termoaktívna bielizeň

Chystáte sa na jazdu na svojom cafe raceri? Nezabudnite si obliecť termoprádlo, ktoré vám zaručí tepelný komfort. V závislosti od toho, ktorý model si vyberiete, termoprádlo udrží vaše telo buď v teple, alebo v chlade. Teplé súpravy z merino vlny sú ideálne na ranné mrazy a daždivé jazdy, zatiaľ čo priedušná termoprádlo s veľkorysými ventilačnými panelmi vám uľaví v najhorúcejšom počasí. Pozrite si našu ponuku termoprádla na motorku a udržujte sa na cestách v pohodlí.

Motocyklová batožina pre motocykle typu cafe racer sa vyznačuje nadčasovým dizajnom, kvalitnými materiálmi a vysokou funkčnosťou. V ponuke nájdete okrem iného kufre (centrálne a bočné), brašne, rollbagy a tankbagy. Všetko v štýle cafe racer, aby ste nenarušili vzhľad svojho jedinečného dizajnu! Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, vyberte si svoje obľúbené modely a vyrazte na cestu. Dobrodružstvo čaká na vás!

Rukavice pre motocykle cafe racer zaistia vašim rukám pohodlie a bezpečnosť pri jazde na jedinečnej jednokolke. Ochránia ich pred dažďom, chladom, náporom hmyzu a náporom vetra a v prípade pádu ich účinne ochránia pred následkami vyplývajúcimi z bolestivého kontaktu s asfaltom. Pozrite si naše návrhy rukavíc na motorku pre stroje cafe racer a poskytnite svojim rukám najvyššiu úroveň ochrany!

Výfukový systém

Chcete, aby váš cafe racer dokázal revať? Alebo hľadáte tlmič na dotvorenie vzhľadu výfukového systému či celej motorky? V oboch prípadoch ste na správnom mieste! Vybrali sme pre vás desiatky tlmičov pre motocykle cafe racer, ktoré nielen krásne znejú, ale aj rovnako dobre vyzerajú. Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, a dokončite svoj projekt cafe raceru tým, že naň namontujete nadpozemský tlmič výfuku!