Menu

Vodný skúter

Rýchla plavba po pláži alebo pomalá plavba po Mazurských jazerách? Nech už preferujete akýkoľvek štýl jazdy na vodnom skútri, u nás nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste sa na vode cítili dobre!

Najobľúbenejšie výrobky

Oblečenie

Keď sedíte za volantom vodného skútra, túžite po adrenalíne, slobode a zábave. Chcete to zažiť naplno? Vybavte sa oblečením na vodný skúter! Pohodlie a voľnosť pohybu, ako aj tepelný komfort, aby vás nezastrašilo žiadne počasie ani teplota vody, sú len začiatkom ich výhod. V závislosti od vodnej plochy a aktivity sa môžete rozhodnúť pre neoprénový oblek, neoprénový oblek alebo termotričko s dlhými rukávmi. Oplatí sa vziať si so sebou aj rukavice na vodný skúter, aby ste mali lepší cit pre stroj, a vestu a prilbu na maximalizáciu bezpečnosti na vode. Pozrite si naše oblečenie na vodný skúter a doprajte si zábavu na vode!

Príslušenstvo

Príslušenstvo pre vodné skútre vám umožní nielen naplno si užiť plavbu na rôznych vodných plochách, ale aj pohodlne a bezpečne zakotviť v prístave a prepravovať svoj stroj. Kotva, ťažné lano a nárazníky sú nevyhnutnosťou pre každého majiteľa vodného plavidla. Chcete sa posunúť na vyššiu úroveň? Vybavte sa vodotesnými vakmi a doplnkovým vybavením (napr. výbornými úchytmi). Pozrite si pestrú ponuku príslušenstva pre vodné skútre, doplňte si vlastnú výbavu a nechajte sa unášať na vode!

Vodné plavidlo potrebuje kvalitné náhradné diely a prevádzkové kvapaliny. Zanedbaný stroj, ktorý si už dlho pýta generálnu opravu motora alebo výmenu oleja, sa vám predsa neodvďačí plným výkonom na vode. Preto sme pre vás pripravili rozsiahly sortiment súčiastok (vrátane rotorov, turbín, tesnení, štartérov a kľukových hriadeľov) a kvapalín, s ktorými svoj vodný skúter uvediete do perfektného stavu. Pozrite si, čo sme pre vás pripravili, dokončite svoju objednávku a užívajte si svoj vodný skúter v prevádzkyschopnom stave na svojej obľúbenej vodnej ploche.