Menu

Snežný skúter

Radi sa vybláznite na snehu? My tiež! Pripravili sme pre vás sortiment dielov, oblečenia a príslušenstva, aby pre vás žiadne podmienky neboli výzvou.

Najobľúbenejšie výrobky

Radi sa vybláznite na snežnom skútri? Nezabudnite na svoju bezpečnosť! Prilba na snežný skúter ochráni vašu hlavu v prípade pádu alebo stretu s prírodou a zároveň zvýši komfort vašej jazdy. Modely vybavené ochranným golierom a špeciálnym čelným sklom na zníženie odparovania sú pri jazde v nepriaznivých poveternostných podmienkach určite nevyhnutnosťou. Pozrite si našu ponuku prilieb na snežné skútre (okrem iného máme škrupiny od značiek Leatt, Fox a Airoh), vyberte si svoj obľúbený model a oddajte sa bielemu šialenstvu!

Zimné oblečenie

Zimné oblečenie na snežný skúter zmení váš zážitok z jazdy na snežnom skútri. Špeciálne navrhnuté bundy, nohavice a zimné obleky zvýšia tepelný komfort a znížia vnikanie snehu alebo dažďa do vnútorných vrstiev odevu. Moderné membrány, predĺžené rukávy, sťahovacie šnúrky a odnímateľné izolácie dobre fungujú aj pri najnižších teplotách. Pozrite si náš sortiment zimného oblečenia pre snežné skútre a vybláznite sa na snehu v pohodlí ako nikdy predtým!

Okuliare na motorku

Okuliare na snežný skúter vám poskytnú primeranú ochranu očí, dobrú viditeľnosť a správny tepelný komfort. Koniec koncov, nikto, kto rád divočí na snehu, nebude mať chuť žmurkať počas jazdy v krásnom prírodnom prostredí. V našej ponuke nájdete okrem iného okuliare na snežný skúter od spoločností Leatt, Just1, Leoshi, Progrip a Thor. Skrátka samotná smotánka výrobcov tohto typu príslušenstva. Vyberte si svoj obľúbený model, naštartujte snežný skúter a vyrazte na svoju obľúbenú trasu!

Chrániče

Chrániče na snežný skúter sú najjednoduchším spôsobom, ako sa zotaviť z akéhokoľvek pádu pri jazde na snežnom skútri v bielom prašane. Lakte, krk, kolená, hrudník, chrbát alebo chvostová kosť sú len niektoré z častí vášho tela, ktoré vám poďakujú za investíciu do kvalitných chráničov. Pripravili sme pre vás širokú ponuku chráničov na snežné skútre od špičkových výrobcov. Leatt, Pod, Progrip, Polisport a Thor sú len začiatkom. Zostavte si sadu chráničov, vyberte si miesto s najlepším prašanom a oddávajte sa bielemu šialenstvu!

Ak sa chystáte na dlhú trasu alebo plánujete stráviť niekoľko hodín hraním sa v bielom prašane, určite musíte mať batoh na snežný skúter. Uložíte do neho náhradné rukavice, termosku s teplým čajom, občerstvenie a sadu základného náradia - veci, ktoré by ste mali mať pri jazde na snežnom skútri vždy po ruke. V našej ponuke nájdete okrem iného batohy na snežné skútre od značiek Thor, Oxford, Rebelhorn, Shad a SW-Motech. Vyberte si najlepší model batohu a vyrazte na trať. Veríme, že naň budete dlho spomínať!

Príslušenstvo

Príslušenstvo k snežným skútrom vám umožní zvýšiť komfort jazdy (vrátane chráničov rúk a ohrievačov/rúčok, vyhrievacích rohoží na sedačku, ochranných skiel a rukovätí pre spolujazdca) aj uskladnenie stroja počas letných prestávok (vrátane krytov na snežné skútre). Ak sa chystáte na dlhšiu trasu alebo radi prevážate veci, ktoré sa nemusia zmestiť do batohu, oplatí sa vybaviť snežný skúter aj nepremokavými taškami a iným príslušenstvom na batožinu. Pozrite si našu ponuku príslušenstva pre snežné skútre a vydajte sa za dobrodružstvom!

Termoaktívna bielizeň

Pri jazde v náročných poveternostných podmienkach zohráva každá vrstva oblečenia dôležitú úlohu. Nízke teploty, husté sneženie a nárazový vietor sú len niektoré z javov, ktorým budete za volantom snežného skútra čeliť. Termoprádlo zabezpečí, že zostanete v teple, bude regulovať telesnú teplotu a účinne odvádzať pot, čo sa prejaví na komforte jazdy. Bezšvová konštrukcia a moderné materiály navyše minimalizujú riziko odierania a nepríjemného zápachu. Pozrite si našu ponuku termoprádla na snežné skútre od renomovaných výrobcov (vrátane Adrenaline, Brubeck, RL a Leoshi) a postavte sa zime!

Dynamické zrýchlenie, maximálna rýchlosť a ostré prejazdy zákrutami. Ak sa vám jazda na snežnom skútri páči, mali by ste ho udržiavať v bezchybnom technickom stave. Pripravili sme pre vás rozsiahly sortiment dielov (vrátane pásov, olejových filtrov, štartérov, kľukových hriadeľov a elektrických súčiastok) na vykonanie akejkoľvek opravy a servisu vášho stroja. Pozrite sa, čo pre vás máme pripravené, dokončite objednávku a vyrazte na svoju obľúbenú trasu. Adrenalín už na vás čaká!