Menu

Skúter - Moped

Začínate svoje motocyklové dobrodružstvo? Dochádzate každý deň do práce alebo na univerzitu? Tu nájdete všetko, čo potrebuje každý majiteľ skútra alebo mopedu!

Najobľúbenejšie výrobky

Povedzme si na rovinu: jazda na skútri alebo mopede v obyčajných topánkach nepatrí medzi najzodpovednejšie veci, ktoré môžete za volantom motorky robiť. Motocyklové topánky navrhnuté s ohľadom na malé litrové jednokolky nielenže udržia vaše nohy v bezpečí, ale sú aj pohodlné a vyzerajú skvele! Môžete si vybrať motorkárske tretry, nízke športové topánky alebo trapasy s vojenským nádychom. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek motorkársku obuv, budete mať istotu, že ste urobili dobrú investíciu do svojej bezpečnosti, pohodlia a štýlu!

Oblečenie

Motocyklové oblečenie je najjednoduchší spôsob, ako zvýšiť pohodlie a bezpečnosť pri jazde na skútri alebo mopede. Môžete si vybrať zo stoviek kožených a textilných búnd, nohavíc a tričiek na motorku a vytvoriť si tak jedinečný vzhľad, ktorý budete nosiť každý deň s úsmevom na tvári! Pri dochádzaní do práce alebo do školy oceníte nepremokavé membrány, odolné chrániče a štýl, vďaka ktorému sa budete cítiť ako pravý motorkár. Pozrite si našu ponuku motorkárskeho oblečenia na skúter a moped a zabudnite na jazdu v obyčajnom oblečení!

Motocyklový batoh pre váš skúter alebo moped je príslušenstvo, ktoré vám uľahčí život v meste a cestovanie na krátke vzdialenosti. Môžete si doň uložiť notebook, dokumenty, fotoaparát, veci na deň mimo mesta, každodenné nákupy a všetko ostatné, čo denne nosíte na svojom jednokolesovom motocykli. Batoh na motorku je zároveň investíciou do jedinečného štýlu. Tým, že sa v ňom ukážete v práci alebo v škole, dáte najavo, že motorky sú vašou vášňou. Vyberte si jeden z motorkárskych batohov pre svoj skúter alebo moped a vyrazte dobývať mesto!

Náhradné diely

Jednokolky a mopedy sú zďaleka najpoužívanejším typom jednokoliek na poľských cestách. Nie je to prekvapujúce: málo fajčia, jazdí sa na nich ľahko a ich oprava a servis nezožerú leví podiel vašej výplaty. Motocyklové diely pre skútre a mopedy, ktoré nájdete v Gmoto, sú zárukou, že vaše každodenné dochádzanie do práce a víkendové výlety mimo mesta nebudú spojené s nečakanými poruchami, ktoré vám prekazia plány. Navyše v našej ponuke nájdete tuningové diely na zvýšenie výkonu vášho skútra alebo mopedu.

Pneumatiky

Pneumatika je jediná časť skútra/mopedu, ktorá prichádza do priameho kontaktu s vozovkou. Preto je veľmi dôležité, aby boli pneumatiky motocykla na vašom stroji v bezchybnom stave. Bez ohľadu na to, aký rýchly je váš skúter alebo moped, nemali by ste zabúdať na ich pravidelnú výmenu a správne ošetrenie počas zimovania (počas dlhého státia môže dôjsť k deformáciám). Kvalitná moto pneumatika pre váš skúter/moped vám zabezpečí správnu trakciu, krátku brzdnú dráhu a primeranú priľnavosť na mokrom povrchu. Pozrite si naše pneumatiky na motorku pre skútre a mopedy a zaručte si bezpečnosť na cestách!

Príslušenstvo

Príslušenstvo na motorku pre skútre a mopedy je jednoduchý spôsob, ako urobiť jazdu na jednokolke pohodlnejšou a bezpečnejšou. Držiak na telefón alebo navigáciu, chrániče na riadidlá, vyhrievané rukoväte a poťahy sedadiel a zariadenia proti krádeži sú len začiatkom zoznamu príslušenstva, ktoré si môžete nainštalovať na svoj stroj. Prispôsobte si skúter alebo moped na každodenné dochádzanie do práce a víkendové výlety mimo mesta a vyrazte na cestu!

Garážové výrobky

Skútre a mopedy, rovnako ako väčšie motocykle, potrebujú pravidelný servis a opravy. Bez riadne vybavenej garáže nebudete schopní vymeniť motorový olej alebo prepálenú žiarovku, nehovoriac o väčších opravách, ktoré zahŕňajú demontáž motora, bŕzd alebo odpruženia. Je dobré mať po ruke sadu základného náradia (môžete si ho poskladať sami alebo si vybrať niektorú z hotových súprav, ktoré sú k dispozícii v našom obchode), ktorá vám pomôže udržiavať skúter alebo moped v dobrom stave počas zimy aj na cestách či pri každodennom používaní.

Lifestyle - Casual - bežné oblečenie

Chcete každý deň predvádzať svoje motocyklové umenie? Neexistuje lepší spôsob ako každodenné motocyklové oblečenie! Tu nájdete okrem iného tričká, mikiny, košele a čiapky s motorkárskym motívom od najlepších značiek vo svete motocyklov. Vybrať si môžete zo stoviek produktov od výrobcov ako Fox, Diverse, Davca, Broger a VR46. Vyberte si svoje obľúbené tričko, vytvorte si motorkársky vzhľad a urobte dojem, kamkoľvek pôjdete!

Všeobecné produkty

Hľadáte diely na opravu svojho skútra alebo mopedu? Alebo si chcete zvýšiť výkon svojej päťdesiatky a užiť si lepšie zrýchlenie a vyššiu maximálnu rýchlosť? V Gmoto nájdete všetko, čo potrebujete na používanie vášho jednokolesového tátoša s úsmevom na tvári. Pozrite si našu širokú ponuku dielov, príslušenstva a chémie pre základné jednokolky a skútre.

Motocyklová prilba pre skúter alebo moped by mala spĺňať rovnaké požiadavky ako škrupina pre plnohodnotnú jednokolku. Bezpečnosť a pohodlie sú nevyhnutné bez ohľadu na kapacitu alebo výkon stroja, ktorý vlastníte. Nezabudnite nepodceňovať svoju bezpečnosť pri dochádzaní do práce alebo do školy. Je to otázka, na ktorú sa oplatí dbať, aj keď je cieľ cesty na dosah. V meste a na kratšie vzdialenosti sa dobre osvedčujú otvorené a čeľusťové prilby, ktoré vďaka otvorenej konštrukcii (alebo možnosti zdvihnutia čeľuste) ponúkajú vynikajúce vetranie a pohodlie pri nosení.

Kto hovorí, že nemôžete cestovať na skútri alebo mopede? Poznáme ľudí, ktorí na svojich päťdesiatkach precestovali celý svet, takže vám nič nebráni urobiť to isté! Odporúča sa na takýto podnik dobre pripraviť a vybaviť motorku batožinou na motorku, aby ste mohli bezpečne a pohodlne prepravovať všetku výbavu. Centrálny kufor, bočné kufre, tašky na motorku, rollbagy alebo brašne? Na výber je množstvo možností, ktoré vám umožnia dobre sa zbaliť na akúkoľvek cestu. Pripravte si svoj skúter alebo moped a vyrazte na výlet, na ktorý budete ešte roky spomínať.

Pri jazde na skútri alebo mopede sa oplatí dbať na správnu ochranu rúk. Pri páde sa nimi reflexívne snažíme znížiť hybnosť nárazu do vozovky, preto sú rukavice na motorku pri sadaní za volant jednokolky nevyhnutnosťou. Rukavice na motorku vám tiež umožnia zvýšiť pohodlie (vrátane ochrany rúk pred chladom, dažďom a odreninami) a pôžitok (poskytnú vám lepší cit pre váš stroj) z jazdy na skútri alebo mopede. Pozrite si naše návrhy rukavíc na motorku a vyrazte do mesta!