Menu

pre Oldtimerov

Keď sa vôňa benzínu mieša s vôňou dlhých večerov v garáži, vieme, že máme do činenia so skutočným nadšencom starých motocyklov. Hľadáte haraburdy pre svojho oldtimera? Ste na správnom mieste!

Najobľúbenejšie výrobky

Dôstojnícke, traperské, vojenské topánky... Máme veľa modelov motorkárskych topánok, v ktorých budete vyzerať dobre na svojej klasike! Okrem originálneho štýlu vám poskytnú správnu ochranu chodidiel a holení, ochránia vás pred dažďom a chladom a zaručia pohodlie pri jazde v horúcom počasí. Pozrite si našu ponuku motorkárskych topánok pre vášho oldtimera, vyberte si svoj obľúbený štýl a materiál (odporúčame kombináciu klasickej prírodnej kože a modernej membrány) a pustite sa so svojím klasikom do dobrodružstva!

Oblečenie

Stojí za to vyzerať dobre na klasike. Motocyklové oblečenie vám umožní vytvoriť harmonickú dvojicu so strojom, ktorá vás vráti do starých čias. Navyše, slušivé oblečenie na motorku vám zaručí bezpečnosť a pohodlie na ceste aj v teréne a umožní vám slobodne preskúmať akúkoľvek oblasť. Nájdete tu motocyklové oblečenie v retro štýle aj návrhy s modernejším vzhľadom. Nech si vyberiete čokoľvek, môžete sa spoľahnúť na vysokú kvalitu spracovania a inovatívne materiály, ktoré vás ochránia.

Vyrážate na cesty na svojom klasickom vozidle? Alebo patríte k nadšencom, ktorí na svojom oldtimeri denne dochádzajú do práce a vybavujú iné záležitosti v meste? V oboch prípadoch budete potrebovať dobrý batoh na motorku. Môžete do neho uložiť notebook, fotoaparát, výbavu na víkendový výlet a ďalšie drobnosti, ktoré je užitočné mať po ruke. Niektoré modely batohov na motorku vám umožnia aj zvýšiť bezpečnosť jazdy. Chránič chrbta všitý do zadnej časti vás ochráni v prípade pádu. Pozrite si naše návrhy batohov na motorku a nájdite si model, ktorý vás bude sprevádzať každý deň.

Pripravujete svoj klasický automobil na rallye, výlet alebo sezónu? Potom potrebujete kvalitné motocyklové diely, ktoré vás na ceste nesklamú! V Gmoto nájdete náhradné, výkonné a doplnkové diely pre vaše staré motorky. Potrebujete nové zapaľovanie pre svoj WSK? Žiadny problém! Alebo sa vám možno zadrel valec vo vašom Simsone? Žiadny problém! Pozrite si našu ponuku náhradných dielov na motocykle, pripravte svojho oldtimera a zabudnite na poruchy na cestách.

Pneumatiky

Pneumatiky sú jedinou časťou vášho klasického vozidla, ktorá prichádza do priameho kontaktu s vozovkou. Bez ohľadu na to, či vlastníte starý trialový motocykel alebo cestný youngtimer, mali by ste sa vybaviť dobrými pneumatikami na motorku. Poskytnú vám správnu trakciu a priľnavosť na mokrej vozovke, čím posunú váš pôžitok z jazdy na vyššiu úroveň. Navyše pneumatiky na motorku dodajú vášmu stroju jedinečný vzhľad a vrátia ho do obdobia, v ktorom bol vyrobený. Pozrite si náš sortiment pneumatík pre motocykle a vyrazte na cesty so svojou klasikou!

Príslušenstvo

Vyhrievané rukoväte, zrkadlá so smerovkami, chrániče rúk... Existuje veľa príslušenstva, ktoré môžete potrebovať pre svoju klasickú motorku. Hodia sa vám, či už ste na cestách alebo na každodennom dochádzaní do práce, a z vášho oldtimera alebo youngtimera urobia dokonale vyladený stroj na najazdené kilometre. Pozrite si našu ponuku príslušenstva na motorku a vybavte svoju klasiku produktmi, ktoré vám vždy chýbali a o ktorých ste snívali.

Garážové výrobky

Staré motocykle majú tú vlastnosť, že si od svojich majiteľov vyžadujú veľkú pozornosť. Opravy, servis a výmena dielov sú činnosti, ktoré sa na nich vykonávajú oveľa častejšie ako na nových motocykloch. Chcete sa o svoju klasiku starať pohodlne a bez stresu? Potrebujete dobre vybavenú dielňu! Kľúče, zdviháky, chemikálie na motorky alebo špecializované náradie sú len začiatkom. Pozrite si našu ponuku garážových produktov a pripravte svoju dielňu na každú opravu!

Lifestyle - Casual - bežné oblečenie

Chcete ukázať, že klasika je vašou vášňou? Neexistuje jednoduchší spôsob ako motocyklové tričko alebo mikina s logom výrobcu s dlhou históriou! V Gmoto nájdete bežné oblečenie s motorkárskym motívom z rôznych období (napr. motorkárske tričká s logami Junák, WSK a Simson, čiapky, ponožky a ďalšie časti oblečenia), ktoré dajú každému, kto vás stretne, najavo, že ste vášnivým milovníkom starých motoriek. Pozrite si naše návrhy bežného motocyklového oblečenia a ukážte svetu, že milujete klasické jednokolky.

Všeobecné produkty

V Gmoto nájdete široký sortiment dielov (vrátane pneumatík, častí motora, bŕzd, komponentov odpruženia atď.), oblečenia a prilieb (vrátane nohavíc, búnd, topánok, tričiek na motorku, bežného oblečenia atď.), príslušenstva (vrátane batohov, batožinového príslušenstva, cestovného príslušenstva) a náradia pre klasické motorky. Preskúmajte náš sortiment, vybavte seba a svoju klasickú motorku všetkým potrebným a vyrazte na cesty. Cesta čaká!

Pri klasickom cestovaní sa oplatí dbať na svoju bezpečnosť. Motocyklová prilba nielenže ochráni vašu hlavu v prípade pádu, ale zaručí vám aj dobrý štýl a vysokú úroveň pohodlia. Na oldtimeri budú najlepšie fungovať integrálne alebo otvorené prilby v retro dizajne. Majiteľov naozaj starých strojov určite zaujmú motorkárske prilby vo vojenskom štýle, ktoré doplnia outfit na zrazoch a iných stretnutiach nadšencov starých motoriek. Pozrite si našu ponuku motocyklových prilieb pre klasické motorky a vyrazte na cestu vo veľkom štýle!

Termoaktívna bielizeň

Bez ohľadu na ročné obdobie, lokalitu a podmienky, v ktorých radi jazdíte na svojej klasickej motorke, bude pre vás užitočné mať termoprádlo na motorku. V horúcom počasí udrží vaše telo v chlade (niektoré modely zaručujú zníženie telesnej teploty až o 1 stupeň Celzia), zatiaľ čo v mrazoch a silnom daždi zabezpečí optimálny tepelný komfort. Radi jazdíte na oldtimeri mimo sezóny alebo v extrémnych poveternostných podmienkach? Motocyklové termoprádlo z merino vlny je pre vás! Pozrite si naše návrhy termoprádla a udržujte si pohodlie počas jazdy na motorke.

Len vy, váš klasický model a cesta. Krásna predstava, však? Cestovanie oldtimerom má nesporne svoje čaro, takže nás vôbec neprekvapuje, že chcete vyraziť na cesty. Náhradné diely, náradie a ďalšie nevyhnutné veci pri cestovaní na klasike je najlepšie prepravovať v batožine na motorku, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na staré motorky. Nájdete tu bočné kufre, kufre (bočné a stredové), rollbagy a tankbagy, ako aj ďalšie príslušenstvo batožiny pre oldtimery. Vyberte si batožinu na motorku a vyrazte na cestu!

Ruky sú jednou z častí tela, ktoré sú pri jazde na motorke najviac zasiahnuté. Silný dážď, nárazy studeného vetra alebo vysoká rýchlosť ich neušetria. Navyše ruky nie sú vystavené len nepriaznivým poveternostným podmienkam a podchladeniu, ale aj únave a vážnemu zraneniu pri páde. Preto je tak dôležité vybrať si poriadne rukavice na klasickú motorku. Môžete si vybrať z modelov v retro štýle (ideálne pre oldtimera) a z modelov s modernejším vzhľadom. Nech sa rozhodnete pre akékoľvek rukavice na motorku, môžete si byť istí, že vaše ruky dostanú primeranú ochranu pred zranením a zlými poveternostnými podmienkami.